200 mg Omhulde tabletten 48drg Nurofen

Meer afbeeldingen

200 mg Omhulde tabletten 48drg Nurofen

Art.nr: 645607

Merk: Nurofen

Laat een review achter en verdien 100 Gezondpunten Gezondpunten
Nurofen 200 is pijnstillend, ontstekingsremmend en koortsverlagend bij hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, spierpijn, spit en reumatische pijn, bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie.
Lees verder...
Normale prijs: € 5,20
Special Price € 4,68

Beschikbaarheid: Op voorraad

Spaar voor leuke extra's!

  1. Korting of speciale acties
  2. Meld je aan en spaar mee
  3. €1,- = 5 Gezondpunten
  4. Eenvoudig inwisselen bij betaling

Meld je direct aan 

Koop dit product en spaar:

Beschrijving

Details

Nurofen 200 mg wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. Ook te gebruiken bij koorts. Bevat 200 mg ibuprofen per ronde tablet.  

- Bij matige tot gemiddelde pijn
- Helpt bij pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn
- Helpt bij koorts
- 200 mg ibuprofen per tablet

Geneesmiddel.

Samenstelling
Het werkzame bestanddeel is ibuprofen. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn croscarmellose natrium (E 468), natrium laurylsulfaat, natrium citraat (E 331), 
stearinezuur (E570), colloïdaal silicium watervrij (E 551), carmellose natrium (E 466), talk, acacia (E 414), sucrose, titaandioxide (E 171), polyethyleenglycol 6000, ijzeroxide (E 172), schellak (E 904), propyleenglycol.

Gebruik
Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: eerst 1 - 2 tabletten innemen, hierna zonodig 1 of 2 tabletten per keer innemen. Neem niet meer dan 6 tabletten in per 24 uur; verspreid de momenten waarop u Nurofen 200 tablet inneemt zo gelijkmatig mogelijk over de dag en met een minimale tussenpose van 4 – 6 uur.

De tabletten in hun geheel doorslikken met een ruime hoeveelheid water. De tabletten niet kauwen. Mensen met een gevoelige maag wordt aangeraden iets te eten vóór het innemen van Nurofen 200 tablet

Lees voor gebruik de bijsluiter

Wanneer mag u dit middel niet gebruiken?
• u bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel;
• u heeft eerder last gehad van benauwdheid, astma, galbulten of een loopneus of zwelling van het gezicht na gebruik van ibuprofen, acetylsalicylzuur (aspirine) of andere soortgelijke pijnstillers (NSAID’s);
• u heeft een maagzweer of maagbloeding, of heeft dit minstens tweemaal gehad;
• u heeft ooit na gebruik van NSAID geneesmiddelen een bloeding of perforatie in uw maag of darmen gekregen;
• bij ernstig leverfalen, ernstig nierfalen of ernstig hartfalen;
• gedurende de laatste drie maanden van de zwangerschap.

Registratiehouder
Reckitt Benckiser Healthcare B.V.
Postbus 721
2130 AS Hoofddorp.

Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer 5000167014112
Merk Nurofen
Inhoud 48drg
Beoordelen

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: 200 mg Omhulde tabletten

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering