In verband met grote, plotselinge vraag is levering van Mentho 10 mentholcrème en mentholgel niet mogelijk. Van bestellingen die via beslist.nl zijn gedaan wordt zo spoedig mogelijk het geld teruggestort. klik hier voor info.

Acetylcysteine 200 mg 20sach Teva

Acetylcysteine 200 mg 20sach Teva

Art.nr: 879462 8711218015190

Merk: Teva

Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.
Lees verder...

Normale prijs: € 5,30

Special Price € 4,70

Beschikbaarheid: Op voorraad, morgen in huis

Spaar voor leuke extra's!

  1. Korting of speciale acties
  2. Meld je aan en spaar mee
  3. €1,- = 5 Gezondpunten
  4. Eenvoudig inwisselen bij betaling

Meld je direct aan 

Koop dit product en spaar:

Beschrijving

Details

Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcysteine PCH kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van een vertakking van de luchtpijp).
 
Samenstelling
De werkzame stof in dit middel is acetylcysteïne, respectievelijk 200 mg en 600 mg per bruistablet. De andere stoffen (hulpstoffen) in dit middel zijn natriumwaterstofcarbonaat (E500ii), citroenzuur (E330), aspartaam (E951) (10 mg in de 200 mg bruistablet, wat overeenkomt met 5,6 mg fenylalanine;  20 mg in de 600 mg bruistablet, wat overeenkomt met 11,2 mg fenylalanine), citroenaroma.
 
Gebruik
Kinderen van 2 t/m 7 jaar:
2 maal per dag 1 sachet van 200 mg.
Kinderen ouder dan 7 jaar en volwassenen:
3 maal per dag 1 sachet van 200 mg.
Volwassenen:
1 maal per dag 1 sachet van 600 mg.
Dit middel mag niet gebruikt worden bij kinderen jonger dan 2 jaar.
Bij patiënten die moeite hebben met het ophoesten (bejaarden en verzwakte patiënten) wordt aanbevolen om de poeder voor oraal gebruik ‘s ochtends in te nemen.
 
Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. 
- Kinderen onder 2 jaar mogen dit middel niet gebruiken.
- Kinderen en zwangere vrouwen met fenylketonurie (fenylketonurie is een bepaalde aangeboren afwijking in de stofwisseling) mogen dit middel niet gebruiken.
 
Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen
Pharmachemie BV
Swensweg 5
2031 GA Haarlem
 
Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer 8711218015190
Merk Teva
Inhoud 20sach
Prijs 5.3
Beoordelingen

 

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: Acetylcysteine 200 mg

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering