In verband met grote, plotselinge vraag is levering van Mentho 10 mentholcrème en mentholgel niet mogelijk. Van bestellingen die via beslist.nl zijn gedaan wordt zo spoedig mogelijk het geld teruggestort. klik hier voor info.

Antigrippine 250 mg paracetamol 20tb Antigrippine

Antigrippine 250 mg paracetamol 20tb Antigrippine

Art.nr: 649982

Merk: Antigrippine

Laat een review achter en verdien 100 Gezondpunten Gezondpunten
Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Stilt pijn bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn en menstruatiepijn.
Lees verder...
Normale prijs: € 3,99
Special Price € 3,79

Beschikbaarheid: Op voorraad

Spaar voor leuke extra's!

  1. Korting of speciale acties
  2. Meld je aan en spaar mee
  3. €1,- = 5 Gezondpunten
  4. Eenvoudig inwisselen bij betaling

Meld je direct aan 

Koop dit product en spaar:

Beschrijving

Details

Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C

Geneesmiddel RVG 06288 AV

Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Coffeïne kan het effect van paracetamol versterken. Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam
verhogen.

Toepassing
Dit middel wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn,
kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie

Samenstelling:
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. 
De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201). 

Dosering
Volwassenen: 2-4 tabletten per keer, maximaal 12 tabletten per etmaal. Kinderen 12-15 jaar (40-55 kg): 2 tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 9-12 jaar (30-40 kg): 1½ tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 6-9 jaar (22-30 kg): 1 tablet per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 4-6 jaar (17-22 kg): 1 tablet per keer, 3-4 maal per dag. Kinderen 1-4 jaar (10-17 kg): ½ tablet per keer, 4-6 maal per dag.

Laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden.

Niet gebruiken: 
Niet gebruiken bij zwangerschap.

Bewaren
Beneden 25 °C Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Registratiehouder: 
Omega Pharma Nederland B.V. 
Kralingseweg 201 
3062 CE Rotterdam

Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer 8710349123606
Merk Antigrippine
Inhoud 20tb
Beoordelen

 

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: Antigrippine 250 mg paracetamol

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering