Antigrippine poeder 10st Antigrippine

Antigrippine poeder 10st Antigrippine

Art.nr: 835622

Merk: Antigrippine

Laat een review achter en verdien 100 Gezondpunten Gezondpunten
Antigrippine Paracetamol en Vitamine C wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
Lees verder...
Normale prijs: € 7,99
Special Price € 7,19

Beschikbaarheid: Op voorraad

Spaar voor leuke extra's!

  1. Korting of speciale acties
  2. Meld je aan en spaar mee
  3. €1,- = 5 Gezondpunten
  4. Eenvoudig inwisselen bij betaling

Meld je direct aan 

Koop dit product en spaar:

Beschrijving

Details

Antigrippine Paracetamol en Vitamine C wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.

Paracetamol behoort tot de pijnstillende en koortsverlagende middelen. Paracetamol remt de aanmaak van stoffen in het lichaam die pijn en koorts veroorzaken, waardoor u hiervan minder last heeft.

Geneesmiddel

Samenstelling:
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C. 
De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en  povidon (E 1201). 

Dosering
Volwassenen:
Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (= 3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken.
De sachets zijn niet geschikt voor gebruik door kinderen.
Laat de tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen vallen, goed omroeren en opdrinken. De tablet
mag echter ook in zijn geheel doorgeslikt worden.

Tussen de opeenvolgende doseringen dient tenminste 4 uur te verstrijken. Afhankelijk van het weer opkomen van de verschijnselen, zoals koorts en pijn, kan een volgende dosering  worden toegediend.
Wijze van innemen:
Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg  vervolgens 150 ml warm water toe, roer goed en drink onmiddellijk na roeren.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Bewaren
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Registratiehouder: 
Omega Pharma Nederland B.V. 
Kralingseweg 201 
3062 CE Rotterdam

Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer 8710537790818
Merk Antigrippine
Inhoud 10st
Beoordelen

 

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: Antigrippine poeder

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering