In verband met grote, plotselinge vraag is levering van Mentho 10 mentholcrème en mentholgel niet mogelijk. Van bestellingen die via beslist.nl zijn gedaan wordt zo spoedig mogelijk het geld teruggestort. klik hier voor info.

Aspirine C 10brt Aspirine

Aspirine C 10brt Aspirine

Art.nr: 641180 8713091000003

Merk: Aspirine

Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.
Lees verder...

Normale prijs: € 4,85

Special Price € 4,06

Beschikbaarheid: Op voorraad, maandag in huis

Spaar voor leuke extra's!

  1. Korting of speciale acties
  2. Meld je aan en spaar mee
  3. €1,- = 5 Gezondpunten
  4. Eenvoudig inwisselen bij betaling

Meld je direct aan 

Koop dit product en spaar:

Beschrijving

Details

Aspirine® -C, bruistabletten
Acetylsalicylzuur en ascorbinezuur

Geneesmiddel 06303 UAD

Aspirine-C werkt pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend.

Aspirine-C kan worden gebruikt bij:
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- koorts en pijn na vaccinatie
- hoofdpijn
- kiespijn
- zenuwpijn
- spit
- spierpijn
- menstruatiepijn 
- reumatische pijn

Niet gebruiken bij
Gebruik Aspirine–C niet:
- wanneer u allergisch (overgevoelig) bent voor acetylsalicylzuur of andere salicylzuurverbindingen of voor één van de andere bestanddelen van dit product
- wanneer u astma hebt gehad, veroorzaakt door toediening van salicylaten of stoffen met een vergelijkbare werking, met name pijnstillende, koortsverlagende en ontstekingsremmende geneesmiddelen, NSAID’s genaamd (zie ook de rubriek
‘Wees extra voorzichtig met Aspirine-C’)
- wanneer u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent (zie de rubriek ‘Zwangerschap en Borstvoeding’)
- wanneer u last heeft van een maag- en/of darmzweer
- wanneer u ernstige nierfunctiestoornissen heeft
- wanneer u ernstige leverfunctiestoornissen heeft
- wanneer u ernstige hartfunctiestoornissen heeft
- wanneer u meer dan 15 mg methotrexaat per week gebruikt (een geneesmiddel bij kanker, ernstige psoriasis en reumatoïde artritis)
- wanneer u een verhoogde bloedingsneiging hebt
- wanneer u bloedstollingsremmende middelen die via de mond worden ingenomen gebruikt en tegelijk meer dan 6 tabletten Aspirine-C per dag wil gaan gebruiken. De kans op bloedingen wordt daardoor groter (zie ook de rubriek ‘Wees extra voorzichtig met Aspirine-C’ en ‘Gebruik Aspirine-C niet in combinatie met’).
- wanneer u een natriumbeperkt (zoutarm) dieet volgt. Eén bruistablet bevat 502 mg natrium; natrium kan schadelijk zijn bij een natriumbeperkt dieet.
- wanneer u neiging tot vorming van stenen in de urinewegen heeft.

Samenstelling 
Werkzame stof: Bevat 400 mg acetylsalicylzuur (acetosal) en 240 mg ascorbinezuur (vitamine C) per tablet.
Hulpstoffen: Natriumcitraat, natriumwaterstofcarbonaat, citroenzuur en natriumcarbonaat. 
Eén bruistablet bevat 502 mg natrium.

Dosering 
Tieners van 12-13 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per 24 uur. Tieners van 14-15 jaar: 1 bruistablet per keer, maximaal 5 bruistabletten per 24 uur. Volwassenen: 1-2 bruistabletten per keer, maximaal 10 bruistabletten per 24 uur. 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant:
Bayer B.V.
Energieweg 1
3641 RT Mijdrecht

Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer 8713091000003
Merk Aspirine
Inhoud 10brt
Prijs 4.85
Beoordelingen

 

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: Aspirine C

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering