Ibuprofen 200 mg suikervrij 40st Idyl

Ibuprofen 200 mg suikervrij 40st Idyl

Art.nr: 882355

Merk: Idyl

Laat een review achter en verdien 100 Gezondpunten Gezondpunten
Idyl Ibuprofen 200 mg, omhulde tabletten
Lees verder...
Normale prijs: € 2,55
Special Price € 2,30

Beschikbaarheid: Op voorraad

Spaar voor leuke extra's!

  1. Korting of speciale acties
  2. Meld je aan en spaar mee
  3. €1,- = 5 Gezondpunten
  4. Eenvoudig inwisselen bij betaling

Meld je direct aan 

Koop dit product en spaar:

Beschrijving

Details

Idyl Ibuprofen 200 mg, omhulde tabletten

Ibuprofen is een ontstekingsremmende en koortswerende pijnstiller.

Toepassing
Koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn bij inentingen, hoofdpijn, kiespijn,
menstruatiepijn, spierpijn en reumatische pijn

Samenstelling: 
Werkzame stof: 200 mg Ibuprofen per tablet
Hulpstoffen: Maïszetmeel, voorverstijfseld zetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171),
hydroxypropylmethylcellulose type 2910, 5cP, erytrosine (E 127), 

Dosering:
Volwassenen en kinderen ouder dan 12 jaar
Eerst 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg, zo nodig gevolgd door 1 of 2 tabletten à 200 mg of 1 tablet à 400 mg per keer. U mag ten hoogste 6 tabletten à 200 mg of 3 tabletten à 400 mg per dag (= 24 uur) innemen. Het is raadzaam de doseringen gelijkmatig over de dag te verdelen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Registratiehouder:
SDG Farma B.V.
Treubweg 11
1112 BA Diemen

Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer 8717275001152
Merk Idyl
Inhoud 40st
Beoordelen

 

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: Ibuprofen 200 mg suikervrij

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering