In verband met grote, plotselinge vraag is levering van Mentho 10 mentholcrème en mentholgel niet mogelijk. Van bestellingen die via beslist.nl zijn gedaan wordt zo spoedig mogelijk het geld teruggestort. klik hier voor info.

Ibuprofen 400 mg liquid caps 20ca Idyl

Ibuprofen 400 mg liquid caps 20ca Idyl

Art.nr: 817370

Merk: Idyl

Laat een review achter en verdien 100 Gezondpunten Gezondpunten
De werkstof is vloeibaar verpakt in de zachte capsule, waardoor deze snel oplost in de maag.
Lees verder...
Normale prijs: € 3,99
Special Price € 3,79

Beschikbaarheid: Op voorraad

Spaar voor leuke extra's!

  1. Korting of speciale acties
  2. Meld je aan en spaar mee
  3. €1,- = 5 Gezondpunten
  4. Eenvoudig inwisselen bij betaling

Meld je direct aan 

Koop dit product en spaar:

Beschrijving

Details

Ibuprofen liquid caps 400 mg

Geneesmiddel

Ibuprofen Liquid Caps Apotex 400 mg bevat een medicijn genaamd ibuprofen. Ibuprofen behoort tot een groep geneesmiddelen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden genoemd. Deze geneesmiddelen bieden verlichting bij pijn en koorts.

Ibuprofen Liquid Caps Apotex 400 mg wordt gebruikt bij volwassenen en adolescenten met een lichaamsgewicht van 40 kg of zwaarder (12 jaar of ouder) om:
-  verschijnselen van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute
   migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn te verlichten,
   en
-  koorts en pijn bij verkoudheid te verminderen.

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. Elke capsule bevat 400 mg ibuprofen. De andere stoffen in dit middel zijn:
Macrogol 600, Kaliumhydroxide, Gezuiverd water
Capsule wand: Gelatine
Vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420)
Inkt Opacode WB zwart NS-78-17821 *
*De inkt bevat: zwart ijzeroxide, HPMC 2910/Hypromellose 6cP

Gebruik:
De aanbevolen dosis voor volwassenen en adolescenten zwaarder dan
40 kg (12 jaar of ouder) is: 1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal drie capsules per dag, indien nodig.
Neem alleen een zodanige hoeveelheid capsules om uw symptomen te verlichten en laat minstens 6 uur tussen elke inname.

Neem niet meer dan drie capsules (1200 mg ibuprofen) in binnen 24 uur.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen
SDG Farma B.V.
Treubweg 11
1112 BA Diemen

 

Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer 8717275029088
Merk Idyl
Inhoud 20ca
Beoordelen

 

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: Ibuprofen 400 mg liquid caps

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering