Ibuprofen 400 mg liquid 20ca Healthypharm

Ibuprofen 400 mg liquid 20ca Healthypharm

Art.nr: 828772

Merk: Healthypharm

Laat een review achter en verdien 100 Gezondpunten Gezondpunten
Ibuprofen Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt
Lees verder...
Normale prijs: € 4,10
Special Price € 3,69

Beschikbaarheid: Op voorraad

Spaar voor leuke extra's!

  1. Korting of speciale acties
  2. Meld je aan en spaar mee
  3. €1,- = 5 Gezondpunten
  4. Eenvoudig inwisselen bij betaling

Meld je direct aan 

Koop dit product en spaar:

Beschrijving

Details

Ibuprofen Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen.
De andere stoffen in dit middel zijn macrogol 600, kaliumhydroxide, gezuiverd water. De andere stoffen in de capsulewand van dit middel zijn: gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420), inkt: opacode WB zwart NS-78-17821.

Gebruik:
Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
De eerste dosis is 400 mg, zo nodig gevolgd door 200-400 mg per keer met een maximum van 1200 mg per dag (= 24 uur). 
Een dosering van 200 mg is met deze capsules niet mogelijk. Hiervoor zijn ibuprofen capsules of tabletten van 200 mg verkrijgbaar.

Wijze van gebruik
De capsules moeten met wat water worden ingenomen.

Duur van de behandeling
Gebruik Ibuprofen Liquid Caps 400 mg niet langer dan 14 dagen. Als de symptomen verergeren of niet beter zijn geworden na 14 dagen raadpleeg dan uw arts.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur
 

09-2014

Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer 8714632069916
Merk Healthypharm
Inhoud 20ca
Beoordelen

 

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: Ibuprofen 400 mg liquid

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering