Ibuprofen liquid 400 mg 20st Sanias

Ibuprofen liquid 400 mg 20st Sanias

Art.nr: 898762

Merk: Sanias

Laat een review achter en verdien 100 Gezondpunten Gezondpunten
Ibuprofen Actavis Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt
Lees verder...
€ 4,69

Beschikbaarheid: Op voorraad

Spaar voor leuke extra's!

  1. Korting of speciale acties
  2. Meld je aan en spaar mee
  3. €1,- = 5 Gezondpunten
  4. Eenvoudig inwisselen bij betaling

Meld je direct aan 

Koop dit product en spaar:

Beschrijving

Details

Ibuprofen Actavis Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. De andere stoffen in dit middel zijn:
Inhoud van de capsule: polyethyleenglycol 400, sorbitanmonooleaat, PVPK-30 
kaliumhydroxide (E525), gezuiverd water. Capsule-omhulling: gelatine (E441), polyethyleenglycol 400, sorbitol (E420), gezuiverd water, triglyceriden.
Bedrukking: drukinkt (schellak, zwart ijzeroxide (E172), propyleenglycol, 
ammoniumhydroxide).

Gebruik:
Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar
De eerste dosis is 400 mg, zo nodig gevolgd door 200-400 mg per keer met een maximum van 1200 mg per dag (= 24 uur). 
Een dosering van 200 mg is met deze capsules niet mogelijk. Hiervoor zijn ibuprofen capsules of tabletten van 200 mg verkrijgbaar.

Wijze van gebruik
De capsules moeten met wat water worden ingenomen.

Duur van de behandeling
Gebruik Ibuprofen Actavis Liquid Caps 400 mg niet langer dan 14 dagen. Als de symptomen verergeren of niet beter zijn geworden na 14 dagen raadpleeg dan uw arts.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant
Pharmachemie bv.
Swensweg 5, 
2031 GA Haarlem

08-2014

 

Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer 8716049009868
Merk Sanias
Inhoud 20st
Beoordelen

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: Ibuprofen liquid 400 mg

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering