In verband met grote, plotselinge vraag is levering van Mentho 10 mentholcrème en mentholgel niet mogelijk. Van bestellingen die via beslist.nl zijn gedaan wordt zo spoedig mogelijk het geld teruggestort. klik hier voor info.

Paracetamol 240 mg 10zp Sanias

Paracetamol 240 mg 10zp Sanias

Art.nr: 836001 8716049002715

Merk: Sanias

Sanias Paracetamol 240 mg
Lees verder...

Normale prijs: € 2,25

Special Price € 1,73

Beschikbaarheid: Op voorraad, maandag in huis

Spaar voor leuke extra's!

  1. Korting of speciale acties
  2. Meld je aan en spaar mee
  3. €1,- = 5 Gezondpunten
  4. Eenvoudig inwisselen bij betaling

Meld je direct aan 

Koop dit product en spaar:

Beschrijving

Details

Sanias Paracetamol 240 mg

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.

Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

RVG nummer: 22876 AV 

Bestanddelen
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 60, 120 of 240 mg
paracetamol.
Hulpstoffen: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15)

Dosering
Als uw arts niet anders voorschrijft is de dosering voor kinderen als volgt:
Kinderen
leeftijd 1 - 2 jaar, gewicht  10 - 12,.5 kg dosis 240 mg, maximaal 2 - 3 per dag
leeftijd 2 - 4 jaar, gewicht  12,5 - 17 kg dosis 240 mg, maximaal 3 per dag
leeftijd 4 - 6 jaar, gewicht  17 - 22 kg dosis 240 mg, maximaal 4 per dag

Wijze van gebruik
De zetpil met de punt naar voren in de anus brengen. Indien u de punt van de zetpil bevochtigt met wat
water vergemakkelijkt dit het naar binnen brengen van de zetpil

Lees voor gebruik de bijsluiter

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Vergunninghouder voor het in de handel brengen
Centrafarm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur

Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer 8716049002715
Merk Sanias
Inhoud 10zp
Prijs 2.25
Beoordelingen

 

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: Paracetamol 240 mg

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering