In verband met grote, plotselinge vraag is levering van Mentho 10 mentholcrème en mentholgel niet mogelijk. Van bestellingen die via beslist.nl zijn gedaan wordt zo spoedig mogelijk het geld teruggestort. klik hier voor info.

Paracetamol kinderen 240 mg 10zp Healthypharm

Paracetamol kinderen 240 mg 10zp Healthypharm

Art.nr: 617504 8714632079137

Merk: Healthypharm

Healthypharm Paracetamol kinderen Zetpillen 240 mg helpt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit en spierpijn.
Lees verder...

Normale prijs: € 2,09

Special Price € 1,50

Beschikbaarheid: Op voorraad, maandag in huis

Spaar voor leuke extra's!

  1. Korting of speciale acties
  2. Meld je aan en spaar mee
  3. €1,- = 5 Gezondpunten
  4. Eenvoudig inwisselen bij betaling

Meld je direct aan 

Koop dit product en spaar:

Beschrijving

Details

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.
 
Toepassing
Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts
 
Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 60, 120 of 240 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15).
 
Gebruik:
Kinderen
leeftijd                 gewicht            dosis (zetpil)     aantal zetpillen per dag
3 maanden - 1 jaar 3,0 - 10 kg       60 mg              2 - 6 (1 tot 2 per keer,
                                                                        niet vaker dan om de 6 uur)
3 maanden - 1 jaar 3,0 - 10 kg       120 mg             1 - 3
1 - 2 jaar              10 - 12,5 kg      240 mg             2 - 3 
2 - 4 jaar              12,5 - 17 kg      240 mg             3 
4 - 6 jaar              17 - 22 kg         240 mg             4 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant
Centrafarm Services B.V.
Nieuwe Donk 9
4879 AC Etten-Leur
 
 

 

Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer 8714632079137
Merk Healthypharm
Inhoud 10zp
Prijs 2.09
Beoordelingen

 

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: Paracetamol kinderen 240 mg

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering