In verband met grote, plotselinge vraag is levering van Mentho 10 mentholcrème en mentholgel niet mogelijk. Van bestellingen die via beslist.nl zijn gedaan wordt zo spoedig mogelijk het geld teruggestort. klik hier voor info.

Paracetamol & vit C 10sach Healthypharm

Paracetamol & vit C 10sach Healthypharm

Art.nr: 787222

Merk: Healthypharm

Laat een review achter en verdien 100 Gezondpunten Gezondpunten
Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van een poeder voor drank, verpakt in sachets.
Lees verder...
Normale prijs: € 4,99
Special Price € 4,74

Beschikbaarheid: Op voorraad

Spaar voor leuke extra's!

  1. Korting of speciale acties
  2. Meld je aan en spaar mee
  3. €1,- = 5 Gezondpunten
  4. Eenvoudig inwisselen bij betaling

Meld je direct aan 

Koop dit product en spaar:

Beschrijving

Details

Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van een poeder voor drank, verpakt in sachets
 
Toepassing
Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.
 
Samenstelling:
De werkzame bestanddelen van het geneesmiddel zijn: 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C per  sachet.  De andere bestanddelen van het geneesmiddel (de hulpstoffen) zijn: aspartaam (E951), citroenaroma,  citroenzuur (E330), ethylcellulose (E462), saccharose, colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551). 
 
Gebruik:
Volwassenen: 
Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (= 3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken. 
De sachets zijn niet geschikt voor gebruik door kinderen. 
Tussen de opeenvolgende doseringen dient tenminste 4 uur te verstrijken.
Afhankelijk van het weer opkomen van de verschijnselen, zoals koorts en pijn, kan een volgende dosering worden toegediend. 

Wijze van innemen:
Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg vervolgens 150 ml warm water toe, roer goed en drink onmiddellijk na roeren. 
In geval u merkt dat Paracetamol/Vitamine C HTP 500/50 mg te sterk of juist te weinig werkt, raadpleeg dan uw arts of apotheker.
 
Lees voor gebruik de bijsluiter.
 
Registratiehouder van het geneesmiddel: 
Healthypharm B.V. 
Nieuwe Donk 3 
4879 AC Etten-Leur 
 
Extra informatie

Extra informatie

Artikelnummer 8714632042469
Merk Healthypharm
Inhoud 10sach
Beoordelen

 

Schrijf uw eigen review

U plaatst een review over: Paracetamol & vit C

Hoe waardeert u dit product? *

 
1 1 ster
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Waardering